Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE FOTO CANON GLOSSY, A4 170G/MP 100COLI/TOP GP-501

Număr anunț
DA20669117
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI GIURGIU (CUI 4389203)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42 RON
Valoare atribuită
42 RON
Data publicării
20.06.2018 16:06
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 16:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42 RON

din 42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.