Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole pt. curatat si vopsit Zone Construct

Număr anunț
DA20667780
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Forestier (CUI 2843841)
Furnizor / câștigător
ZONE CONSTRUCT SRL (CUI 18377020)
Cod CPV
44832200-3 · Diluanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
444,52 RON
Valoare atribuită
444,52 RON
Data publicării
20.06.2018 14:54
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

444,52 RON

din 444,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.