Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucr. de excavare si indepartare material adus de viitura (calamitate Com. Sugag – 7-16.06.2018)

Număr anunț
DA20669871
Autoritate contractantă
COMUNA SUGAG (CUI 4562427)
Furnizor / câștigător
MAXIM SRL (CUI RO1758993)
Cod CPV
45221210-7 · Excavatii acoperite sau partial acoperite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.523,58 RON
Valoare atribuită
59.523,58 RON
Data publicării
21.06.2018 07:40
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.523,58 RON

din 59.523,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.