Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziţie unitate de imagine Lexmark mx417de
- Număr anunț
- DA20667690
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ADMINISTRARE A MARILOR CONTRIBUABILI (CUI 35370812)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT COPY SERVICE SRL (CUI RO14240950)
- Cod CPV
- 30124000-4 · Piese si accesorii pentru masini de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.450 RON
- Valoare atribuită
- 1.450 RON
- Data publicării
- 20.06.2018 14:50
- Termen limită
- 25.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.06.2018 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.450 RON
din 1.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro