Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Router Wireless Asus ,1xWAN Gigabit 4xLAN Gigabit,4 antene externe detasabile,dual-ba, RT-AC1200G+
- Număr anunț
- DA20666303
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UM 02605 Bucuresti (CUI RO4221110)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI RO31094773)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 938 RON
- Valoare atribuită
- 938 RON
- Data publicării
- 20.06.2018 14:01
- Termen limită
- 25.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 15:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
938 RON
din 938 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro