Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Router wireless Archer C1200 TP-Link Archer C1200
- Număr anunț
- DA20666235
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BARLAD (CUI 4539912)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 215,60 RON
- Valoare atribuită
- 215,60 RON
- Data publicării
- 20.06.2018 13:59
- Termen limită
- 25.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 16:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
215,60 RON
din 215,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro