Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADITIV ALCALIN LICHID 25KG

Număr anunț
DA20658710
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Psihiatrie si Neurologie Brasov (CUI 4317770)
Furnizor / câștigător
GLOBAL CLEANING SRL (CUI RO19154329)
Cod CPV
24310000-0 · Produse chimice anorganice de baza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.450 RON
Valoare atribuită
3.450 RON
Data publicării
20.06.2018 08:53
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.450 RON

din 3.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.