Ofertă acceptată Cumpărare directă

QuickFlock Liquid,20 kg Agent de floculare pentru tratarea apei si Chloriliquide, 35 l

Număr anunț
DA20663077
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV CAMPINA (CUI 35120964)
Furnizor / câștigător
AQUATICS SPA WORLD SRL (CUI RO16443861)
Cod CPV
24962000-5 · Produse chimice pentru tratarea apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.873,90 RON
Valoare atribuită
6.873,90 RON
Data publicării
20.06.2018 12:11
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.873,90 RON

din 6.873,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.