Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET REPARATII
- Număr anunț
- DA20671190
- Autoritate contractantă
- COMUNA BARNA (CUI 4269223)
- Furnizor / câștigător
- PROTAGONIST PRODEX SRL (CUI RO8317790)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 894,96 RON
- Valoare atribuită
- 894,96 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 09:17
- Termen limită
- 26.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.06.2018 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
894,96 RON
din 894,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro