Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet revizie microbuz scolar
- Număr anunț
- DA20669574
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA MATEESTI (CUI 29006591)
- Furnizor / câștigător
- SERV SERIUS S.R.L. (CUI RO22203081)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 351,26 RON
- Valoare atribuită
- 351,26 RON
- Data publicării
- 20.06.2018 18:50
- Termen limită
- 26.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.06.2018 16:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
351,26 RON
din 351,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro