Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE masa Tabere Studenti 2018, CORSA COSTINESTI, PT. CCS CLUJ

Număr anunț
DA20667786
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A STUDENTILOR CLUJ-NAPOCA (CUI 4349110)
Furnizor / câștigător
CORSA TRANS SRL (CUI RO5579001)
Cod CPV
55300000-3 · Servicii de restaurant si de servire a mancarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
188.586,60 RON
Valoare atribuită
188.586,60 RON
Data publicării
20.06.2018 14:55
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

188.586,60 RON

din 188.586,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.