Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus Toner Original Canon C-EXV 40 C-EXV40 pt Canon IR 1133 , IR 1133A , IR 1133IF
- Număr anunț
- DA20643325
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.755 RON
- Valoare atribuită
- 1.755 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 15:00
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.06.2018 10:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.755 RON
din 1.755 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro