Ofertă acceptată Cumpărare directă

30233132-5 Unitati de hard disk (Rev.2)

Număr anunț
DA20672795
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE MARAMURES (CUI 11320493)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
524 RON
Valoare atribuită
524 RON
Data publicării
21.06.2018 10:21
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

524 RON

din 524 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.