Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop HP 250 G6 cu procesor Intel® Core™ i5-7200U

Număr anunț
DA20668861
Autoritate contractantă
COMUNA RADOVANU (CONSILIUL LOCAL RADOVANU) (CUI 3796845)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.798,10 RON
Valoare atribuită
5.798,10 RON
Data publicării
20.06.2018 15:44
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.798,10 RON

din 5.798,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.