Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI REPARATII .

Număr anunț
DA20674823
Autoritate contractantă
Comuna Axente Sever (Primaria comunei Axente Sever) (CUI 4406126)
Furnizor / câștigător
STRUCTO DANY CONSTRCT (CUI 35094725)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.919,69 RON
Valoare atribuită
19.919,69 RON
Data publicării
21.06.2018 11:33
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.919,69 RON

din 19.919,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.