Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reabilitare Gradinita cu program normal din localitatea Manasturel, comuna Cuzdrioara, jud. Cluj
- Număr anunț
- DA20665155
- Autoritate contractantă
- COMUNA CUZDRIOARA (PRIMARIA CUZDRIOARA) (CUI 4546936)
- Furnizor / câștigător
- MIRON-CONSTRUCT SRL (CUI 14598991)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 297.957,01 RON
- Valoare atribuită
- 297.957,01 RON
- Data publicării
- 20.06.2018 13:20
- Termen limită
- 25.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 14:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
297.957,01 RON
din 297.957,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro