Ofertă acceptată
Cumpărare directă
KPRMTE/M PRMTZ8/M Rotation Stage with Controller and PSU - Ref.1428 - Cercetare
- Număr anunț
- DA20663102
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI RO1594351)
- Cod CPV
- 31110000-0 · Motoare electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.460 RON
- Valoare atribuită
- 7.460 RON
- Data publicării
- 20.06.2018 12:12
- Termen limită
- 25.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.06.2018 09:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.460 RON
din 7.460 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro