Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii muzicale formatie
- Număr anunț
- DA20675104
- Autoritate contractantă
- COMUNA CURTUISENI (PRIMARIA COMUNEI CURTUISENI) (CUI 4856066)
- Furnizor / câștigător
- SANZON SRL (CUI 34780318)
- Cod CPV
- 92312130-1 · Servicii de divertisment prestate de ansambluri muzicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.425 RON
- Valoare atribuită
- 3.425 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 11:42
- Termen limită
- 26.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.06.2018 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.425 RON
din 3.425 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro