Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEHYOL ABSOLUT-mixtura alcoolica pt anatomie patolog. 99,9%,Bio-Optica/Italia detine certificare IVD

Număr anunț
DA20672832
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
24322320-6 · Derivati ai alcoolilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
21.06.2018 10:23
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.