Ofertă acceptată Cumpărare directă

verificare stingatoare

Număr anunț
DA20664977
Autoritate contractantă
COMUNA NEGRI (CUI 4535740)
Furnizor / câștigător
GSC SELVIR SRL (CUI RO27989851)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
316,80 RON
Valoare atribuită
316,80 RON
Data publicării
20.06.2018 13:14
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

316,80 RON

din 316,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.