Ofertă acceptată Cumpărare directă

MELOXICAMUM / Movalis 15 mg/1.5ml x 5 f.

Număr anunț
DA20655951
Autoritate contractantă
Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175,44 RON
Valoare atribuită
175,44 RON
Data publicării
19.06.2018 15:13
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

175,44 RON

din 175,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.