Ofertă refuzată
Cumpărare directă
TERMOSTAT DE AMBIANTA ELECTROMECANIC H off/C RAA40-M1
- Număr anunț
- DA20639975
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- ANG IMPEX SRL (CUI RO2981518)
- Cod CPV
- 42943210-3 · Termostate de imersie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135,96 RON
- Valoare finală
- 135,96 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 13:03
- Data finalizării
- 21.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.