Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE MEDICAMENTE PENTRU CAB. MED. SCOLARE, G.P.P. COMP. ZONE VERZII SI BAC 2018.

Număr anunț
DA20674377
Autoritate contractantă
ORASUL STEI (CUI 4539114)
Furnizor / câștigător
FARMACIA CODRIN SRL (CUI RO28414584)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.017,26 RON
Valoare atribuită
2.017,26 RON
Data publicării
21.06.2018 11:18
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 12:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.017,26 RON

din 2.017,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.