Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stromatolyser 4 DL pentru analizor Sysmex XS-1000-Stromatolyser 4 DS pentru analizor Sysmex XS-1000

Număr anunț
DA20673288
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SMEENI (CUI 4385457)
Furnizor / câștigător
TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI RO10572840)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
887 RON
Valoare atribuită
887 RON
Data publicării
21.06.2018 10:41
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

887 RON

din 887 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.