Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TETANEA 1500UI/ML, IMUNOGLOBULINA UMANA NORMALA 2.5g/50ml
- Număr anunț
- DA20673087
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
- Cod CPV
- 33651510-6 · Antiseruri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.309,09 RON
- Valoare atribuită
- 12.309,09 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 10:33
- Termen limită
- 26.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.06.2018 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.309,09 RON
din 12.309,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro