Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cisplatina Accord 1mg/ml conc.sol.perf*1fl*10ml (CISPLATINUM)
- Număr anunț
- DA20668252
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 287,20 RON
- Valoare atribuită
- 287,20 RON
- Data publicării
- 20.06.2018 15:17
- Termen limită
- 25.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.06.2018 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
287,20 RON
din 287,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro