Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Miofilin inj 24mg/ml - 5f/10ml
- Număr anunț
- DA20637735
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33673000-8 · Medicamente impotriva maladiilor obstructive ale cailor respiratorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.320 RON
- Valoare atribuită
- 8.320 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 11:44
- Termen limită
- 25.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.06.2018 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.320 RON
din 8.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro