Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Anvelope vara 265/50/R19
- Număr anunț
- DA20676972
- Autoritate contractantă
- Municipiul Deva (CUI 4374393)
- Furnizor / câștigător
- AUTOTEILE SRL (CUI RO15157543)
- Cod CPV
- 34351000-2 · Pneuri pentru sarcina mica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.477,32 RON
- Valoare atribuită
- 2.477,32 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 12:52
- Termen limită
- 26.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.06.2018 13:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.477,32 RON
din 2.477,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro