Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparare caseta de directie hidraulica Dacia Logan 2006

Număr anunț
DA20668004
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI MARAMURES (CUI 3627323)
Furnizor / câștigător
ERIDO-TRADING SRL (CUI RO15146757)
Cod CPV
34000000-7 · Echipament de transport si produse auxiliare pentru transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
525,25 RON
Valoare atribuită
525,25 RON
Data publicării
20.06.2018 15:04
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

525,25 RON

din 525,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.