Atribuită Cumpărare directă

Reparatii acoperis Scoala Gimnaziala Giorocuta

Număr anunț
DA36383065
Autoritate contractantă
COMUNA SUPUR (CUI 3897114)
Furnizor / câștigător
CIORAN DORIN VASILE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 24890160)
Cod CPV
45261910-6 · Reparare de acoperisuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.330,28 RON
Data publicării
29.08.2024 14:31
Data finalizării
30.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.330,28 RON