Ofertă acceptată Cumpărare directă

STUDII DE TEREN

Număr anunț
DA20667336
Autoritate contractantă
COMUNA SATULUNG (CUI 3626905)
Furnizor / câștigător
DRUMASCO SRL (CUI RO32179533)
Cod CPV
71335000-5 · Studii tehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.000 RON
Valoare atribuită
51.000 RON
Data publicării
20.06.2018 14:37
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.000 RON

din 51.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.