Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tampoane absorbante 40 buc/pachet 2 mm

Număr anunț
DA20671332
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL MIOVENI (CUI RO24972170)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
33771100-6 · Absorbante igienice sau tampoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,70 RON
Valoare atribuită
119,70 RON
Data publicării
21.06.2018 09:23
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,70 RON

din 119,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.