Atribuită Cumpărare directă

Servicii de inspectie, verificare anuala plute de salvare -"N/H MAMAIA 2

Număr anunț
DA36383235
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
DYNALOG LOGISTIC (CUI 25721509)
Cod CPV
71631420-0 · Servicii de inspectie in domeniul sigurantei maritime (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.019,59 RON
Data publicării
29.08.2024 14:31
Data finalizării
30.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.019,59 RON