Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ecuson metalic nominal cu nr. de indentificare (suport piele naturala + insigna).

Număr anunț
DA20642330
Autoritate contractantă
Directia Generala de Politie Locala si Control a Municipiului Bucuresti (CUI 28412052)
Furnizor / câștigător
PORTALIS MEDIA PROJECT SRL (CUI RO33198436)
Cod CPV
39561133-3 · Insigne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
18.06.2018 14:24
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 06:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.