Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cuptoare cu microunde ;Frigidere

Număr anunț
DA20665835
Autoritate contractantă
COMUNA VIRFURILE (PRIMARIA COMUNEI VIRFURILE) (CUI 3520334)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
959,44 RON
Valoare atribuită
959,44 RON
Data publicării
20.06.2018 13:45
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

959,44 RON

din 959,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.