Ofertă acceptată Cumpărare directă

aPARAT CLIMATIZARE

Număr anunț
DA20654286
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "David Voniga" Giroc (CUI 29118927)
Furnizor / câștigător
DIBSER SRL (CUI RO10330448)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.660 RON
Valoare atribuită
1.660 RON
Data publicării
19.06.2018 14:07
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 11:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.660 RON

din 1.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.