Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CONSTRUCTII

Număr anunț
DA20674673
Autoritate contractantă
COMUNA MARGINENI (CUI 2612928)
Furnizor / câștigător
LURACONTEX SRL (CUI 26256577)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
309,42 RON
Valoare atribuită
309,42 RON
Data publicării
21.06.2018 11:28
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

309,42 RON

din 309,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.