Ofertă refuzată Cumpărare directă

Elaborare studiu de fezabilitate iluminat public

Număr anunț
DA20666957
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA STANCUTA (CUI 4874771)
Furnizor / câștigător
SICAL S.R.L. (CUI 17365460)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.000 RON
Valoare finală
40.000 RON
Data publicării
20.06.2018 14:23
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 14:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.