Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat
CIMENT CARPATCEMENT CEM II/A 42,5R 40KG
- Număr anunț
- DA20672028
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 0999 BUCURESTI (CUI 4267290)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44111200-3 · Ciment (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209,69 RON
- Valoare atribuită
- 208,78 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 21.06.2018 09:49
- Termen limită
- 26.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.06.2018 10:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
208,78 RON
din 209,69 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 0,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.