Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pompe de apa

Număr anunț
DA20677456
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "CORIOLAN BREDICEANU (CUI 4269258)
Furnizor / câștigător
COMAN INSTAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO16254102)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
900 RON
Valoare atribuită
900 RON
Data publicării
21.06.2018 13:12
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

900 RON

din 900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.