Ofertă acceptată
Cumpărare directă
B.PASTEL 9L EXT APLALUX
- Număr anunț
- DA20677221
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII EDILITARE PENTRU COMUNITATE MIOVENI SRL (CUI RO27280093)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL CONSTRUCT IDEAL SRL (CUI RO29555719)
- Cod CPV
- 45442100-8 · Lucrari de vopsire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 951,42 RON
- Valoare atribuită
- 951,42 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 13:02
- Termen limită
- 26.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.06.2018 14:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
951,42 RON
din 951,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro