Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii mentenanta pentru aparatul RX Philips Tele Diagnost

Număr anunț
DA20675452
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
PHM COMSERV SRL (CUI RO21314065)
Cod CPV
50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.220 RON
Valoare atribuită
5.220 RON
Data publicării
21.06.2018 11:55
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.220 RON

din 5.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.