Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUPORT STALP CAMASUIALA APLICATA 71X150X150X2.0 MM 955.90.01

Număr anunț
DA20672447
Autoritate contractantă
TEATRUL TOMA CARAGIU PLOIESTI (CUI 2843078)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
42671000-0 · Suporturi pentru scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81,68 RON
Valoare atribuită
81,68 RON
Data publicării
21.06.2018 10:07
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

81,68 RON

din 81,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.