Ofertă acceptată Cumpărare directă

DOZATOR DE APA PODEA ROHNSON R9705

Număr anunț
DA20662789
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
552,12 RON
Valoare atribuită
552,12 RON
Data publicării
20.06.2018 12:02
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

552,12 RON

din 552,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.