Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Placa electronica ptr unitatea interna, externa,compresor A/C SMSUNG 12000btu
- Număr anunț
- DA20659685
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 42512500-3 · Piese pentru dispozitive de climatizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.113,06 RON
- Valoare atribuită
- 3.113,06 RON
- Data publicării
- 20.06.2018 09:36
- Termen limită
- 25.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.06.2018 08:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.113,06 RON
din 3.113,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro