Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CADASTRU SISTEMATIC CONFORM OUG 35/2016
- Număr anunț
- DA20675909
- Autoritate contractantă
- Comuna Gircina (CUI 2612910)
- Furnizor / câștigător
- BIROU CADASTRU ,GEODEZIE,CARTOGRAFIE HANGANU N. NICOLAE (CUI 27956390)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95.370 RON
- Valoare atribuită
- 95.370 RON
- Data publicării
- 21.06.2018 12:13
- Termen limită
- 26.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.06.2018 12:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
95.370 RON
din 95.370 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro