Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dotarea cu echipamente/obiecte specifice si mobilier urban locuri de joacă pt .copii în com. Budeasa

Număr anunț
DA20658396
Autoritate contractantă
COMUNA BUDEASA (CUI 4469566)
Furnizor / câștigător
DFS CENTER GRUP SRL (CUI RO14866091)
Cod CPV
43325000-7 · Echipament pentru parcuri si terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116.661,58 RON
Valoare atribuită
116.661,58 RON
Data publicării
20.06.2018 08:36
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116.661,58 RON

din 116.661,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.