Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de constructii si instalatii pentru Proiectul Reabilitare Gradinita cu Program normal Spring

Număr anunț
DA20670566
Autoritate contractantă
COMUNA SPRING (CUI 4562133)
Furnizor / câștigător
BENA CONCEPT SRL (CUI RO33950910)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400.000 RON
Valoare atribuită
400.000 RON
Data publicării
21.06.2018 08:48
Termen limită
26.06.2018 17:00
Data finalizării
21.06.2018 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400.000 RON

din 400.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.