Ofertă acceptată Cumpărare directă

Turnare covoare elastice din cauciuc conform anunt publicitate nr.ADV1017018

Număr anunț
DA20665683
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAREA DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT CAMPULUNG (CUI 17100861)
Furnizor / câștigător
DFS CENTER GRUP SRL (CUI RO14866091)
Cod CPV
45236210-5 · Lucrari de nivelare a terenurilor de joaca pentru copii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124.100 RON
Valoare atribuită
124.100 RON
Data publicării
20.06.2018 13:40
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124.100 RON

din 124.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.