Ofertă acceptată Cumpărare directă

Formulare - modulul BAC (Diploma de bacalaureat) NUMAR DE REFERINTA: 9 PRET DE CATALOG: 150,00 RON

Număr anunț
DA20665773
Autoritate contractantă
liceul tehnologic elie radu botosani (CUI 3792096)
Furnizor / câștigător
DELCOSOFT SRL (CUI 17091780)
Cod CPV
48325000-2 · Pachete software pentru creare de formulare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.090 RON
Valoare atribuită
1.090 RON
Data publicării
20.06.2018 13:43
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.090 RON

din 1.090 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.